Kartka świąteczna w języku niemieckim

 

Nie ma zdjęć w tej galerii.

  Uczniowie klas VII brali udział w szkolnym konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną w języku niemieckim. Uczestnicy dostarczyli oryginalne, autorskie prace, które urzekają różnorodnymi technikami plastycznymi, pięknymi kolorami oraz ciekawie skomponowanymi życzeniami napisanymi po niemiecku. Jury musiało podjąć trudne decyzje przyznając jedno miejsce pierwsze, dwa miejsca drugie i również dwa miejsca trzecie. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali nagrody – upominki z rąk Pani Dyrektor. Wspaniałe niemieckojęzyczne kartki można podziwiać w holu naszej szkoły. Wszystkich, którzy chcą poczuć świąteczny klimat, zapraszamy do obejrzenia wystawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *