TRWA GŁOSOWANIE: KAŻDY GŁOS MA ZNACZENIE

Bierzemy  udział  w  projekcie Szkoła Małego Inżyniera. Każda ze zwycięskich placówek otrzyma niepowtarzalny zestaw nagród, który dostarczy wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do promocji nauk ścisłych. Będą to m.in. zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3

Aby oddać głos na naszą szkołę  należy wybrać daną placówkę – wykorzystując wyszukiwarkę   na stronie podanej poniżej. Proszę o wpisanie pełnej nazwy: Szkoła Podstawowa nr 54 im. Jana Kasprowicza w Poznaniu. Następnie  należy podać numer telefonu, na  jaki wysłany zostanie SMS z kodem. Jeden numer może oddać tylko jeden głos dziennie.

STRONA NA KTÓREJ MOŻNA ZAGŁOSOWAĆ: KLIKNIJ I POMÓŻ NAM WYGRAĆ.

Głosowanie odbędzie się w dniach   01.12.2017-15.12.2017.

Liczymy na Państwa głosy i wsparcie naszej inicjatywy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *