ANDRZEJKI

Nie ma zdjęć w tej galerii.

 

   22 listopada klasa IVc spotkała się w szkole o godzinie 16.00, aby wspólnie obchodzić tradycyjne andrzejki. Zabawa była wspaniała. Dzieci przygotowały wróżby, które królują zawsze podczas andrzejkowych spotkań. Były serduszka z imionami i babeczki z wróżbami.  Potem rozpoczęły się  gry towarzyskie i tańce. Wyznaczeni didżeje prezentowali piosenki zgodnie z listą, która została sporządzona wcześniej. Całą imprezę dopełniły słodkie przekąski przygotowane przez mamy i ulubione słodycze przyniesione przez dzieci. Bawiliśmy się do 19.00, ale niektórym to nie wystarczyło. Następne spotkanie w karnawale. Już nie możemy się doczekać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *