,,Wkręcanie w czytanie”

   W tym roku szkolnym realizujemy projekt ,,Wkręcanie w czytanie”. Zapoczątkował go konkurs skierowany do uczniów klas IV- VII. Polegał na zgłoszeniu ciekawego hasła promującego czytanie. Wpłynęło mnóstwo propozycji, więc jury miało trudne zadanie. Wreszcie udało się wyłonić najlepszych! Oto oni:

  • I miejsce- Mateusz Kolasa z klasy 5a
    ,,Zamiast grać na iphonie, poczytaj książkę – choćby w telefonie”
  • II miejsce- Igor Goclik z klasy 4d
    ,,Chwyć za książkę, wczuj się w nią i odlatuj z wyobraźnią swą!”
  • III miejsce- Ewelina Jurek z klasy 6B
    ,,Kto nie czyta, temu wyobraźnia nie rozkwita”.

Zwycięzcom serdecznie  gratulujemy!

   Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszej zabawie     i przypominamy o nowym konkursie- fotograficznym. Tym razem czekamy na Wasze zdjęcia typu ,,sleeveface”. Czym prędzej  ,,ubierz się w książkę”, wydrukuj zdjęcie, podpisz je i oddaj pani Małgorzacie Wołoszyn lub pani Marii Durczak! Termin zgłoszenia mija 30 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *